ME 2020 Webinar Takvimi

Yeniliklerden önce siz haberdar olun!

“Vitel uzmanları tarafından yıl boyunca düzenlenecek webinarlar ile bilgilerinizi güncel tutun, sorularınızı yönelterek tüm detaylardan haberdar olun”

25 Ağustos 15:00 – Vitel & Educore iş birliği ile

Uçtan Uca ITSM – ITOM ve Manage Engine

TSM ve ITOM otomasyonu için Manage Engine nasıl çözümler sağlıyor. ITIL ve Manage Engine kıdemli danışmanı ve BT dijital dönüşümü kitabının yazarı Erman Taşkın’ın sunumuyla..

27 Ağustos 15:00

Tarayıcılardan Gelen Tehditlere Karşı Korunma Yöntemleri | Browser Security Plus

Tarayıcı tabanlı tehditleri önlemek için güvenlik yapılandırmalarını nasıl uygulamak gerekir? Kurumsal verileri korumak kimlik hırsızlığı, kimlik avı saldırıları ve kazayla veri sızıntılarından korumak amacıyla yapılacak çalışmalar neler olabilir? Webinarımız bu ve buna benzer tarayıcı güvenliğine dair değerli bilgilerin paylaşıldığı içerikte olacaktır.

10 Eylül 15:00

Uçtan Uca Network Cihazları Konfigurasyon Yönetimi Nasıl Yapılır? | Network Configuration Manager

Günümüzde işletmeler ağ felaketleri nedeniyle büyük kayıplar yaşıyor. Ağ felaketlerinin en yaygın nedenleri, hatalı yapılandırma değişiklikleri, uyum ihlalleri ve yapılandırma tutarsızlıklarıdır. Bu tür talihsizlikler, ağ yöneticileri ağlarıyla ilgili artan görünürlüğe ve değişiklik iş akışları üzerinde kontrole sahiplerse tersine çevrilebilir ve önlenebilir. Network Configuration Manager’ın kullanıcı faaliyetini izleme, değişiklik yönetimi ve yapılandırma yedeklemesini kullanarak ağınızı felakete dayanıklı hale getirebilirsiniz. Network Configuration Manager’ı kullanarak yapılandırmaları, değişiklik ve uyumu nasıl yönetebileceğinizi öğrenmek için bu webinar’a kayıt olabilirsiniz.

24 Eylül 15:00

Birleştirilmiş Kimlik ve Erişim Yönetimi | AD360

Kullanıcı kimliklerini yönetmeye, kaynaklara erişimi düzenlemeye, güvenliği uygulamaya ve uyumu sağlamaya yönelik bir entegre kimlik ve erişim yönetimi yazılımı olan AD360’ı bu webinarımızda inceleyeceğiz.

8 Ekim 15:00

IT Envanterini Yönetmek için Bilinen En iyi Metotlar | Servicedesk Plus

IT envanteri yönetimi kurumların en çok zorlandığı konulardan biridir. Bu zorluk ile baş edebilmek için öncelikle yazılımlardan yararlanmak gerekir. Yazılımlar üzerinden envanter yönetimi ve raporlamasını yapabilmek için bir araya getirilmiş en iyi metotları 7 ayrı başlıkta bu webinarımızda inceleyeceğiz.

22 Ekim 15:00

Tüm Office 365 Yönetim İhtiyaçlarınız için Tek Çözüm: o365 Manager Plus

Office 365’te kapsamlı önceden yapılandırılmış raporlar sağlar ve toplu kullanıcı yönetimi, toplu posta kutusu yönetimi, güvenli yetki atama ve daha fazlası gibi karmaşık görevleri gerçekleştirmenize yardımcı olan o365 Manager Plus yazımını bu webinar da inceleyeceğiz.

5 Kasım 15:00

Web Sitesi Performans İzleme ve Önemi | Applications Manager

Dijital çağda, çoğu işletme potansiyel müşterilere ulaşmak ve sundukları ürünleri veya çözümleri sergilemek için bir web platformu kullanır. Web siteleri, marka imajı oluşturma aracı olarak son derece popüler hale geldi ve gelirlerin büyük bir kısmını oluşturmaya katkıda bulunuyorlar. İyi planlanmış web siteleri, hedef kitlenin dikkatini çekerek değerli ve ücretli müşterilere dönüşme olasılığını artırabilir. Müşterileriniz ve potansiyel müşterileriniz için sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunup sunmamanız, web sitenizin performansına bağlıdır. Web siteniz kullanılamıyorsa veya yanıt vermiyorsa, son kullanıcılar web sitenizin sayfalarıyla etkileşime giremez veya yüklenmelerini bekler, bu da işletmenizin itibarını önemli ölçüde etkileyebilir. Bu nedenle, sitenizin etkinliğini sağlamak ve herhangi bir performans hıçkırıklarından kaçınmak için web sitesi performans izleme çok önemlidir. Bu webinarımızda web sitesi izlerken dikkat edilmesi gereken hususlara değineceğiz.

19 Kasım 15:00

IT Departmanı için Proje Yönetiminin Önemi | Servicedesk Plus

IT departmanlarının yıl içerisinde en çok efor sarf ettiği konuların başında yürüttükleri projeler ve bu projelerin takibi gelmektedir. Bir yazılım düşünün içinde hem ITIL süreçleri işletilsin hem de projelerin takibi yapılabilen bir modüle sahip olsun. Entegre olarak çalışan ITSM ve Proje yönetimi detaylarını bu webinarımızda inceleyeceğiz.

3 Aralık 15:00

Şirketler için Zafiyet Yönetimi | Vulnerability Manager Plus

Bir merkezi konsoldan ağdaki tüm uç noktalarda kapsamlı zaafiyet tarama, değerlendirme ve iyileştirme sağlayan bir entegre tehdit ve zaafiyet yönetim yazılımı olan Vulnerability Manager Plus I inceleyeceğimiz webinarımıza katılabilirsiniz.

17 Aralık 15:00

Kurumsal Mobil Cihazlarda Veri Güvenliğini Sağlamaya Yardımcı Çözüm: Mobile Device Manager Plus

Organizasyonlarda mobil cihazların kullanımı  artmaya devam ettikçe, siber suçlular kurumsal verileri sızdırmak için yeni yöntemler buluyor. Güvenli olmayan mobil cihazlar saldırganların yararına çalışır, bu nedenle kuruluşların cihazların güvenliğini sağlamak için daha fazla çalışması gerekir. Mobil cihazlarda güvenliği sağlayacak 12 önlemin sıralanacağı webinarımıza kayıt olun.

×
 

İhtiyacınıza en uygun
video konferans
çözümlerini keşfedin!