ME 2020 On-line Teknik Eğitim Takvimi

Yeniliklerden önce siz haberdar olun!

“Vitel uzmanları tarafından yıl boyunca düzenlenecek On-line Teknik Eğitimler ile bilgilerinizi güncel tutun, sorularınızı yönelterek tüm detaylardan haberdar olun”

26 Kasım 15:00

IT Departmanı için Proje Yönetiminin Önemi | Servicedesk Plus

IT departmanlarının yıl içerisinde en çok efor sarf ettiği konuların başında yürüttükleri projeler ve bu projelerin takibi gelmektedir. Bir yazılım düşünün içinde hem ITIL süreçleri işletilsin hem de projelerin takibi yapılabilen bir modüle sahip olsun. Entegre olarak çalışan ITSM ve Proje yönetimi detaylarını bu On-line Teknik Eğitim ile inceleyeceğiz.

3 Aralık 15:00

Web Sitesi Performans İzleme ve Önemi | Applications Manager

Dijital çağda, çoğu işletme potansiyel müşterilere ulaşmak ve sundukları ürünleri veya çözümleri sergilemek için bir web platformu kullanır. Web siteleri, marka imajı oluşturma aracı olarak son derece popüler hale geldi ve gelirlerin büyük bir kısmını oluşturmaya katkıda bulunuyorlar. İyi planlanmış web siteleri, hedef kitlenin dikkatini çekerek değerli ve ücretli müşterilere dönüşme olasılığını artırabilir. Müşterileriniz ve potansiyel müşterileriniz için sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunup sunmamanız, web sitenizin performansına bağlıdır. Web siteniz kullanılamıyorsa veya yanıt vermiyorsa, son kullanıcılar web sitenizin sayfalarıyla etkileşime giremez veya yüklenmelerini bekler, bu da işletmenizin itibarını önemli ölçüde etkileyebilir. Bu nedenle, sitenizin etkinliğini sağlamak ve herhangi bir performans hıçkırıklarından kaçınmak için web sitesi performans izleme çok önemlidir. Bu On-line Teknik Eğitimimizde web sitesi izlerken dikkat edilmesi gereken hususlara değineceğiz.

10 Aralık 15:00

Şirketler için Zafiyet Yönetimi | Vulnerability Manager Plus

Bir merkezi konsoldan ağdaki tüm uç noktalarda kapsamlı zaafiyet tarama, değerlendirme ve iyileştirme sağlayan bir entegre tehdit ve zaafiyet yönetim yazılımı olan Vulnerability Manager Plus I inceleyeceğimiz On-line Teknik Eğitimimize katılabilirsiniz.

17 Aralık 15:00

Kurumsal Mobil Cihazlarda Veri Güvenliğini Sağlamaya Yardımcı Çözüm: Mobile Device Manager Plus

Organizasyonlarda mobil cihazların kullanımı  artmaya devam ettikçe, siber suçlular kurumsal verileri sızdırmak için yeni yöntemler buluyor. Güvenli olmayan mobil cihazlar saldırganların yararına çalışır, bu nedenle kuruluşların cihazların güvenliğini sağlamak için daha fazla çalışması gerekir. Mobil cihazlarda güvenliği sağlayacak 12 önlemin sıralanacağı On-line Teknik Eğitimimize kayıt olun.

×
 

İhtiyacınıza en uygun
video konferans
çözümlerini keşfedin!