ManageEngine – 2021 Q1 Online Teknik Eğitim Takvimi

Yeniliklerden önce siz haberdar olun!

“Vitel uzmanları tarafından yıl boyunca düzenlenecek Online Teknik Eğitimler ile bilgilerinizi güncel tutun, sorularınızı yönelterek tüm detaylardan haberdar olun”

27 Mayıs 15:00 – Berk DORİZ

Zafiyet Yönetim Aracı olarak Vulnerability Manager Plus | Vulnerability Manager Plus

Tür: Teknik Eğitim

Süre: 45 Dk

Bir merkezi konsoldan ağdaki tüm uç noktalarda kapsamlı zaafiyet tarama, değerlendirme ve iyileştirme sağlayan bir entegre tehdit ve zaafiyet yönetim yazılımı olan Vulnerability Manager Plus I inceleyeceğimiz webinarımıza katılabilirsiniz.

03 Haziran 14:00 – Berk DORİZ

Desktop Central Yazılımı Hızlı Kurulum ve Konfigurasyon Pratikleri | Desktop Central

Tür: Workshop

Süre: 120 Dk

Merkezi bir konumdan sunucuları, dizüstü bilgisayarları, masaüstü bilgisayarları, akıllı telefonları ve tabletleri yönetmeye yardımcı olan birleşik bir uç nokta yönetimi (UEM) çözümü olan ve kurumsal ihtiyaçlara göre ölçeklendirilebilen, masaüstü yönetimine modern bir yaklaşım sunan Desktop Central’ın incelendiği bir workshop hazırladık siz katılımcılarımıza.

10 Haziran 15:00 – Gökhan AKKAYA

Dosyaların Güvenliğini Sağlama ve Veri Sızıntılarını Önleme | Data Security Plus

Tür: Teknik Eğitim

Süre: 45 Dk

Sağlam bir veri güvenliği planı uygulamak için birden fazla teknik önlem gerekir. Bu web seminerinde, veri görünürlüğü ve denetiminden veri sızıntısının önlenmesine kadar veri güvenliğinin çeşitli önemli yönlerini ele alacağız. Ayrıca ManageEngine DataSecurity Plus’ın güvenlik duruşunuzu nasıl artırabildiğini ve veri koruma düzenlemelerine uymanıza nasıl yardımcı olabileceğini göstereceğiz.

24 Haziran 15:00 – Emrah AKDEVECİ

Gelişen ve Genişleyen Çalışma Alanları için Siber Güvenlik İpuçları | Log360

Tür: Teknik Eğitim

Süre: 45 Dk

Bir kurumsal ağın güvenliğini sağlamak kolay bir iş değildir. Dünya yeni normale geçse bile, bazı kalıcı sorular varlığını sürdürüyor. Normalin ne olduğundan emin değilseniz, anormal kalıpları nasıl tespit edersiniz? Ağınızda gelişmiş bir kalıcı tehdit olup olmadığını nasıl anlarsınız? Ağ tehditlerini aramak istiyorsunuz, ancak nereden başlayacağınızdan emin değilsiniz. Bu Webinar tam size göre…