ManageEngine – 2021 Q1 Online Teknik Eğitim Takvimi

Yeniliklerden önce siz haberdar olun!

“Vitel uzmanları tarafından yıl boyunca düzenlenecek Online Teknik Eğitimler ile bilgilerinizi güncel tutun, sorularınızı yönelterek tüm detaylardan haberdar olun”

04 Şubat 15:00 – Melih ÇINAR

Network Bant Genişliği İzlemenin ve Cihazların Konfigurasyonlarının Merkezi Yönetiminin Sağlayacağı Faydalar Nelerdir? | NCM-NFA

Tür: Teknik Eğitim

Süre: 45 Dk

Ağ erişilebilirliğini arttırmak ve bant genişliği sorunlarının giderilmesini hızlandırmak için yararlanılacak yöntemler nelerdir? Günümüzde işletmeler ağ felaketleri nedeniyle büyük kayıplar yaşıyor. Ağ felaketlerinin en yaygın nedenleri, hatalı yapılandırma değişiklikleri, uyum ihlalleri ve yapılandırma tutarsızlıklarıdır. Bu tür talihsizlikler, ağ yöneticileri ağlarıyla ilgili artan görünürlüğe ve değişiklik iş akışları üzerinde kontrole sahiplerse tersine çevrilebilir ve önlenebilir. Network Configuration Manager’ın kullanıcı faaliyetini izleme, değişiklik yönetimi ve yapılandırma yedeklemesini kullanarak ağınızı felakete dayanıklı hale getirebilirsiniz. Network Configuration Manager’ı kullanarak yapılandırmaları, değişiklik ve uyumu nasıl yönetebileceğinizi öğrenmek için bu webinar’a kayıt olabilirsiniz.

11 Şubat 14:00 – Melih KARAMAN

Kapsamlı Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi için Hızlı Kurulum ve Konfigurasyon | PAM360

Tür: Workshop

Süre: 120 Dk

Ayrıcalığın kötüye kullanılması, günümüzde genellikle pahalı kayıplara neden olan ve hatta işletmeleri çok zor durumda bırakan en önemli siber güvenlik tehdididir. Bu tehdidin bertaraf edilebilmesi için ayrıcalıklı hesapların ve erişimlerin tek bir noktadan yönetilmesi için kullanılan PAM360 ürününü detaylı inceleyeceğimiz bir workshop olacaktır.

04 Mart 15:00 – Murat DAĞIDIR

Kapsamlı Kimlik Yönetiminde En iyi Yöntemler | AD360

Tür: Teknik Eğitim

Süre: 45 Dk

Kullanıcı kimliklerini yönetmeye, kaynaklara erişimi düzenlemeye, güvenliği uygulamaya ve uyumu sağlamaya yönelik olarak en iyi yöntemlerin aktarılacağı bir webinar olacaktır.

18 Mart 15:00 – Emrah AKDEVECİ

Güvenlik Perspektifinden Son Kullanıcı Yönetimi | Desktop Central

Tür: Teknik Eğitim

Süre: 45 Dk

BT ekipleri son kullanıcı bilgisayarlarını güvenliğini sağlarken ve ilgili sorun ve taleplerini hızlıca çözebilmek için çok farklı çözümler kullanabiliyorlar. Bu çözümleri bir araya getiren ve tüm ihtiyaçları tek elden giderebilen çözümlerden biri olan Desktop Central daki hayatımızı kolaylaştıracak özelliklerin detaylı incelendiği bir Webinar olacaktır.

25 Mart 14:00 – Gökhan AKKAYA

Verilerin Denetimi ve Korunması için Uygulanabilecek Pratik Bilgiler | Data Security Plus

Tür: Workshop

Süre: 120 Dk

İç tehditlerle savaşmak, veri kaybını önlemek ve uyumluluk gereksinimlerini karşılamak için iki yönlü bir çözüm olan Data Security Plus ürününü baştan sona inceleyeceğimiz bir workshop olacaktır.

22 Nisan 15:00 – Deniz BOLSOY

Full Stack ITSM Kullanmanın Faydaları | Servicedesk Plus

Tür: Teknik Eğitim

Süre: 45 Dk

BT ekipleri verdiği hizmetlerin kalitesini yükseltmek ve BT süreçlerinde otomatizasyon sağlamak adına Full Stack bir ITSM ihtiyacı doğar.
Full Stack bir ITSM aracı nasıl olmalıdır ve hangi özellikleri barındırmalıdır?
Bu ve bir çok sorunun yanıtlanacağı içeriğe sahip bir webinarımız olacaktır.

27 Mayıs 15:00 – Berk DORİZ

Zafiyet Yönetim Aracı olarak Vulnerability Manager Plus | Vulnerability Manager Plus

Tür: Teknik Eğitim

Süre: 45 Dk

Bir merkezi konsoldan ağdaki tüm uç noktalarda kapsamlı zaafiyet tarama, değerlendirme ve iyileştirme sağlayan bir entegre tehdit ve zaafiyet yönetim yazılımı olan Vulnerability Manager Plus I inceleyeceğimiz webinarımıza katılabilirsiniz.

03 Haziran 14:00 – Berk DORİZ

Desktop Central Yazılımı Hızlı Kurulum ve Konfigurasyon Pratikleri | Desktop Central

Tür: Workshop

Süre: 120 Dk

Merkezi bir konumdan sunucuları, dizüstü bilgisayarları, masaüstü bilgisayarları, akıllı telefonları ve tabletleri yönetmeye yardımcı olan birleşik bir uç nokta yönetimi (UEM) çözümü olan ve kurumsal ihtiyaçlara göre ölçeklendirilebilen, masaüstü yönetimine modern bir yaklaşım sunan Desktop Central’ın incelendiği bir workshop hazırladık siz katılımcılarımıza.

10 Haziran 15:00 – Gökhan AKKAYA

Dosyaların Güvenliğini Sağlama ve Veri Sızıntılarını Önleme | Data Security Plus

Tür: Teknik Eğitim

Süre: 45 Dk

Sağlam bir veri güvenliği planı uygulamak için birden fazla teknik önlem gerekir. Bu web seminerinde, veri görünürlüğü ve denetiminden veri sızıntısının önlenmesine kadar veri güvenliğinin çeşitli önemli yönlerini ele alacağız. Ayrıca ManageEngine DataSecurity Plus’ın güvenlik duruşunuzu nasıl artırabildiğini ve veri koruma düzenlemelerine uymanıza nasıl yardımcı olabileceğini göstereceğiz.

24 Haziran 15:00 – Emrah AKDEVECİ

Gelişen ve Genişleyen Çalışma Alanları için Siber Güvenlik İpuçları | Log360

Tür: Teknik Eğitim

Süre: 45 Dk

Bir kurumsal ağın güvenliğini sağlamak kolay bir iş değildir. Dünya yeni normale geçse bile, bazı kalıcı sorular varlığını sürdürüyor. Normalin ne olduğundan emin değilseniz, anormal kalıpları nasıl tespit edersiniz? Ağınızda gelişmiş bir kalıcı tehdit olup olmadığını nasıl anlarsınız? Ağ tehditlerini aramak istiyorsunuz, ancak nereden başlayacağınızdan emin değilsiniz. Bu Webinar tam size göre…

×
 

İhtiyacınıza en uygun
video konferans
çözümlerini keşfedin!