ServiceDesk Plus Yönetici Özeti

ServiceDesk Plus Yönetici Özeti

ITIL Tabanlı Yardım Masası ve Envarter Yönetimi Yazılımı

Servicedesk Plus hem envanter yönetimi hem de arıza / servis yönetimi yapabildiğiniz web-tabanlı ITIL desteği de sunan yardım masası yazılımıdır.

ilasjf

 

ITIL Süreç Yönetimi

ITIL, ISO27001 süreçlerinden olan talep yönetimi, arıza yönetimi, değişim yönetimi, CMDB, problem yönetimi ve proje yönetimi süreçlerinin tek bir platform üzerinden takip edilmesi sağlanır.

lknlds

 

Servicedesk Plus’ın kapsamlı olay yönetimiyle, normal çalışma temponuza hızlıca dönebilirsiniz. Kullanıcılar olayları kolayca bildirebilir ve Hizmet Düzeyi Anlaşmalarıyla en hızlı şekilde çözüme kavuşulması sağlanır.

 

ekran-resmi-2016-10-25-18-11-57

 

CMDB, ortamınızdaki varlıkların ayrıntılı bir görünümünü çıkarak tüm BT altyapınızdaki varlıları zahmetsizce yönetmenizi sağlar.

jznxckjx

 

BT varlıklarınız arasındaki ilişki tanımlanarak, bir sorunun kök neden analizi sırasında yada değişiklik yönetimi sırasında hızlı bir şekilde aksiyon almanızı sağlar.

 

kjck

 

Değişim yönetimi modülü sayesinde, BT altyapısı tüm değişiklleri yapılandırılır ve hızlı yönetim sağlanır.

kjdcs

 

Problem Yönetimiyle, durmadan yinelenen olaylara etkili bir şekilde müdahale ederek, problemlerin kaos haline gelmesini engelleyebilirsiniz.

 

kjsck

 

Proje yönetimi modülü ile tüm projelerin zamanlanan süreler içinde ilgililerce tamamlanıp tamamlanmadığı takip edilir.

pjasp

 

dvdsvcd

 

Varlık Yönetimi

Envarter yönetimini etkin bir şekilde yapabilirsiniz. Tüm varlılarınıza ait geçmiş bilgilerini takip edebilirsiniz.

Bir varlığın toplam maliyetini hesaplayabilirsiniz. Sisteme girilen tüm envanterlerin satın alma fiyat bilgisinden başlayarak tüm arıza kayıtları ,bakım anlaşmaları, kontratları ve sahiplik bilgileri takip edilebilirsiniz.

 

lkijasc

 

 

Ağınızı tarayıp kuruluşunuzdaki tüm yazılımları otomatik olarak bulun ve ağınızda ne kadar yazılım yüklemesi olduğunu öğrenebilirsiniz. Kullanılan veya kullanılmayan tüm lisanslarınızı, lisans anlaşmalarınızı takip etmenizi sağlar.

 

omnzoc  ljasc

 

Ayrıntılı bilgi için:

http://www.manageengine.com/products/service- desk/help/adminguide/index.html

Online demo için:

http://demo.servicedeskplus.com

Der ManageEngine Uygulamaları için:

www.manageengine.com