Exchange Reporter Plus

Exchange Server Değişiklik Denetleme ve Raporlama

EXCHANGE RAPORLAMA YAZILIMI: Exchange Reporter Plus web-tabanlı, Exchange üzerinde raporlamayı kolaylıkla yapabileceğiniz ManageEngine yazılımıdır.Exchange üzerindeki kapasite raporlarını alabildiğiniz gibi mailboxlar üzeriden yapılan değişiklikleri ve de Exchange sunucunuzun health raporlarını da kolayca alabilrisiniz. Exchange Reporter Plus Exchange yapınızı raporlamakla birlikte mail kutusu büyüme oranları gibi analizleri de size raporladığından geleceğe dönük de Exchange planlarınızı yapabilirsiniz.

Exchange Reporter üzerinde belirlediğiniz kelimeler ile de mailer üzerinde yasaklamak istediğiniz veya raporların konu veya mailin içeriğine bakarak taratabilir ve bunun ile ilgili raporlar da alabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.manageengine.com/products/exchange-reports/

Online demo için: http://demo.admanagerplus.com

Diğer ManageEngine Uygulamaları için: www.manageengine.com

Exchange Reporter Plus kurulumunda kendi veritabanını kurar, dışardan herhangi bir veritabanı, web servisi ihtiyacı duymaz.

Veritabanında geçmişe yönelik yapılan tüm işlemleri saklar ve raporlayabilir. Farklı yetki seviyelerinde kullanıcılar tanımlayabilir.

Yazılımın arayüzün de firmaya özel görsel öğeler (logo vs) yerine kuruma ait öğeler kullanılabilmekte olup, bu öğelerin güncellemesi yapılabilmektedir.

ADAudit Plus kurulumunda kendi veritabanını kurar, dışardan herhangi bir veritabanı, web servisi ihtiyacı duymaz. Veritabanında geçmişe yönelik yapılan tüm işlemleri saklar ve raporlayabilir.Sakladığı tüm verileri istediğiniz bir zaman aralığında istediğiniz yerde saklayarak very arşivlemesi yapabilir ve disk alan konusunda sorun yaşamanızı önleyebilir. Farklı yetki seviyelerinde kullanıcılar tanımlayabilir.

Yazılımın arayüzün de firmaya özel görsel öğeler (logo vs) yerine kuruma ait öğeler kullanılabilmekte olup, bu öğelerin güncellemesi yapılabilmektedir.