ADAudit Plus

ADAudit Plus

Active Directory Denetim ve Raporlama

ACTİVE DİRECTORY İZLEME VE DENETLEME YAZILIMI:  ADAudit Plus web-tabanlı, Domain Controller ve File Serverlarınızın izleme ve denetleyebileceğiniz bir ManageEngine yazılımıdır.

ADAudit Plus size Domain Controllerlar ve File Serverlar üzerinde kim, nerede, ne zaman ve ne yapmış sorularıza cevap vermektedir. Üzerinde bulunan 150+ fazla rapor ile sizin yönetiminize yardımcı olmaktadır.ADAudit Plus ile SOX,PCI-DSS,HIPAA,GLBA,FISMA gibi regülasyonlara ailt raporlara lolaylıkla ulaşabilirsiniz.Ayrıca File Server tarafında Windows file serverları desteklediği gibi NetApp ve Cluster Windows File serverlarınızı da raporlayabilirisiniz.

ADAudit Plus ile kolaylıkla domain controllerlar ve file serverlar üzerinde ki raporları alabilir ve raporları csv, pdf, xlsx,html, ve csv de formatlarına aktarabilirsiniz. Üzerinde bulunan kullanıcı raporları, şifre raporları, grup raporları, bilgisayar raporları gibi daha fazla raporlar ile yönetim konusunda yardımcı olmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için: www.manageengine.com/products/active-directory-audit/

Online demo için: http://demo.adauditplus.com

Diğer ManageEngine Uygulamaları için: www.manageengine.com

  • Active Directory Raporlama
  • Windows File Server Raporlama
  • NetApp Server Raporlama
  • EMC Server Raporlama
  • Windows Fileover Cluster Server Raporlama
  • Sunucu Raporlama
  • Son Kullanıcı Bilgisayar Raporlama
  • Printer Server Raporlama

 

Uyumluluk Raporları

SOX

HIPPA

PCI

FISMA

GLBA

ADAudit Plus kurulumunda kendi veritabanını kurar, dışardan herhangi bir veritabanı, web servisi ihtiyacı duymaz. Veritabanında geçmişe yönelik yapılan tüm işlemleri saklar ve raporlayabilir.Sakladığı tüm verileri istediğiniz bir zaman aralığında istediğiniz yerde saklayarak very arşivlemesi yapabilir ve disk alan konusunda sorun yaşamanızı önleyebilir. Farklı yetki seviyelerinde kullanıcılar tanımlayabilir.

Yazılımın arayüzün de firmaya özel görsel öğeler (logo vs) yerine kuruma ait öğeler kullanılabilmekte olup, bu öğelerin güncellemesi yapılabilmektedir.