ADAudit Plus Yönetici Özeti

ACTİVE DİRECTORY İZLEME VE DENETLEME YAZILIMI

ADAudit Plus web-tabanlı, Domain Controller ve File Serverlarınızın izleme ve denetleyebileceğiniz bir ManageEngine yazılımıdır.

ADAudit Plus size Domain Controllerlar ve File Serverlar üzerinde kim, nerede, ne zaman ve ne yapmış sorularıza cevap vermektedir. Üzerinde bulunan 150+ fazla rapor ile sizin yönetiminize yardımcı olmaktadır.ADAudit Plus ile SOX,PCI-DSS,HIPAA,GLBA,FISMA gibi regülasyonlara ailt raporlara lolaylıkla ulaşabilirsiniz.Ayrıca File Server tarafında Windows file serverları desteklediği gibi NetApp ve Cluster Windows File serverlarınızı da raporlayabilirisiniz.

 

resim1

 

Realtime Domain Controller Auditing                            File Server Auditing                                                            NetApp Auditing

resim1                                                     ssad                                           asfasd

 

EMC Servers (VNX/VNXe/Celerra)                               Windows File Server Fileover Cluster Auditing

sfafs                                                          sdfsdfg

 

Compliance SOX,HIPAA,GLBA,PCI-DSS,FISMA            File Server Auditing                                                      Reports & Alerts

Reports

cbcb                                                                   ydh                                        hgfh

 

File İntegrity Monitoring                                                    Windows Server Auditing

jhgj                                                                   lijkh

 

 

 

Active Directory Raporları

ADAudit Plus ile kolaylıkla domain controllerlar ve file serverlar üzerinde ki raporları alabilir ve raporları csv, pdf, xlsx,html, ve csv de formatlarına aktarabilirsiniz. Üzerinde bulunan kullanıcı raporları, şifre raporları, grup raporları, bilgisayar raporları gibi daha fazla raporlar ile yönetim konusunda yardımcı olmaktadır.

 

resim13

 

Genel Özellikler

ADAudit Plus kurulumunda kendi veritabanını kurar, dışardan herhangi bir veritabanı, web servisi ihtiyacı duymaz. Veritabanında geçmişe yönelik yapılan tüm işlemleri saklar ve raporlayabilir.Sakladığı tüm verileri istediğiniz bir zaman aralığında istediğiniz yerde saklayarak very arşivlemesi yapabilir ve disk alan konusunda sorun yaşamanızı önleyebilir. Farklı yetki seviyelerinde kullanıcılar tanımlayabilir.

Yazılımın arayüzün de firmaya özel görsel öğeler (logo vs) yerine kuruma ait öğeler kullanılabilmekte olup, bu öğelerin güncellemesi yapılabilmektedir.

 

Ayrıntılı bilgi için: www.manageengine.com/products/active-directory-audit/

Online demo için: http://demo.adauditplus.com

Der ManageEngine Uygulamaları için: www.manageengine.com