ManageEngine User Conference Bitti

2013_10_2

Koton’dan Tüpraş’a, Tüpraş’tan Üsküdar Belediyesi’ne kadar Çok Değerli Katılımcılarında Sunumları ile çok renkli geçti.

 

Yüzlerce ülkede aralarında NASA, Harvard Üniversitesi gibi binlerce tanınmış referansı da bulunan ManageEngine; global organizasyonu “User Conference” ın Türkiye bacağını 7 -8 Kasım 2013’de İstanbul’da, Katma Değerli Distribütörü VİTEL katkılarıyla, gerçekleştirdi.

Bilgi Teknolojileri Yönetiminde zaman, verimlilik, görünürlük ve en iyi şekilde işleyen süreçleri sağlamayı hedefleyen ManageEngine; her yıl, çeşitli ülkelerde, çözümlerini kullananların konuşmacı olduğu ve deneyimlerini paylaştığı “Kullanıcı Konferans”ları düzenlemektedir. Çoğu zaman ücretli etkinlikler olan bu global organizasyon ülkemizde, ManageEngine Katma Değerli Distribütörü VİTEL’in katkıları ile bu yıl da “ücretsiz” olarak Point Hotel Barbaros’da gerçekleştirildi.

BT Yönetici ve profesyonellerinin katılımıyla iki gün boyunca gerçekleşecek “User Conference” etkinliğinin ilk günü olan 7 Kasım 2013 /Perşembe günü teknik eğitimlere ayrıldı. İkinci gün 8 Kasım’da ise ManageEngine’i deneyimlemiş kurumların Bilişim Yöneticileri kendi deneyimlerini paylaştı. Böylece BT yönetimini başarıyla ve tek elden yaparak bir anlamda bu alanda “Oyunun Kuralını BT Birimlerinin lehine Değiştirmiş” tüm gerçek kullanıcılar kendi ifadeleri ile yaşadıklarını, nasıl başardıklarını anlattılar. ManageEngine User Conference 2013 İstanbul’da sunumları ile deneyimlerini paylaşan kurumlar şunlar oldu: TÜPRAŞ, Borsa İstanbul,Tekstilbank, Kredi Kayıt Bürosu (KKB), Üsküdar Belediyesi, Turkish DO-CO, Adil IŞIK Hazır Giyim, Amerikan Hastanesi, BELBİM, Koç Sistem, Koç Üniversitesi, KOTON Mağazacılık….

ManageEngine Hakkında: ManageEngine çözümleri; kurumsal BT altyapılarını Network, Uygulama, Operasyonel açından görünür kılarken, yapıyı en optimum şekilde yönetme konusunda ürünlere sahiptir. Ayrıca Servis Masası Yönetimi, Active Directory ve Merkezi Masaüstü idaresi, Exchange Reporter gibi alanları da kapsayarak tek noktadan sağladığı ekonomik BT yönetim çözümleri ile ülkemizde de 300’den fazla kurumun tercih ettiği bir uygulamalar bütünüdür.

VİTEL Hakkında: VİTEL, bilgi ve iletişim teknolojileri sektöründe “Katma Değerli Distribütör” lük anlayışıyla çalışan bir teknoloji dağıtıcısıdır. Ülkemiz bilişim sektöründe sistem entegratörlüğünden gelen tecrübesi ile 20 yılı aşkın bir geçmişe sahiptir. Bu sebeple kurumların iletişim ve bilgi teknolojileri alanında ihtiyaç duyduğu çözümler konusunda önemli bir “saha” tecrübesine de sahiptir. VİTEL’in katma değerli distribütörlüğünü ve desteğini sürdürdüğü global markalar ve çözümleri için www.vitel.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.