ManageEngine User Conference 2012

ManageEngine User Conference 2012

BT Yönetiminde Oyunun Kurallarını Değiştiren profesyoneller, İstanbul’daydı.

VİTEL – ManageEngine iş birliği ile Türkiye’de bir ilk gerçekleştirildi. ManageEngine User Conference İstanbul etkinliği genel seminer ve teknik eğitimden oluşan iki farklı bölümden oluşuyordu. Seminer bölümüne farklı sektörlerden üst düzey yöneticiler katılırken, 1,5 gün süreyle paralel oturumlar şeklinde gerçekleştirilen teknik eğitim bölümüne farklı sektörlerden BT yetkilileri katılım gösterdi.

VİTEL- ManageEngine işbirliği ile ilgili olarak Vitel Genel Müdürü Deniz Eşiyok,” ManageEngine ile Türkiye BT pazarının önemli oyuncularından biriyiz. ManageEngine ile işbirliğimize, bundan beş yıl önce sadece bir müşteri ile başladık. Bugün farklı sektörlerden 200’ün üzerinde müşteriye hizmet veriyoruz.

VİTEL’de sadece ManageEngine işini geliştirmeye odaklanmış satış ve teknik uzmanlarından oluşan bir ekibimiz bulunuyor. Ekibimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını çözümleyebilmek için, onların dışarıdaki bir ofisi gibi hizmet veriyor.” dedi. Eşiyok, 2013 yılında ManageEngine ile iş geliştirme faaliyetlerini daha da üst seviyeye taşıyacaklarını ve satış kanalına yönelik özel programları hayata geçirerek satış kanalını geliştirmeyi hedeflediklerini belirtti. ManageEngine Ürün Yönetimi Başkan Yardımcısı Sridhar Iyengar, Türkiye‘nin “yönetim yazılımları” pazarının dahil olduğu Avrupa-Ortadoğu-Afrika (EMEA) Bölgesi’nin parlayan yıldızlarından biri olduğunu belirtti.