ManageEngine Son Kullanıcı Yönetimi & Güvenlik Çözümleri Online Semineri Sona Erdi

Vitel – ManageEngine iş birliği ile 19 Kasım 2020 tarihinde Strateji ve İnovasyon Danışmanı Mustafa İçil’in moderatörlüğü, Zoho Corp. Global Head’i Romanus Prabhu ve değerli Vitel yöneticilerinin katılımı ile gerçekleşen ManageEngine Son Kullanıcı Yönetimi & Güvenlik Çözümleri Online Semineri, teknoloji tutukunlarını bir araya getirdi.

 

Son kullanıcı yönetimi ve internet dünyasına ilgi duyan teknoloji takipçileri ile Vitel ve ManageEngine iş ortakları için gerçekleştirilen online etkinlikte sektörünün öncü isimleri ManageEngine’in Desktop Central ürünüyle ilgili çalışma alanları ile başarı hikayelerini paylaştı.

“Moderatör Mustafa İçil’in açılış konuşmasıyla açılışı yapılan etkinlik, Vitel Ankara Bölge Müdürü Ömer Özaşık’ın “Türkiye’de ManageEngine’’ ve Zoho Corp. Global Head Romanus Prabhu’nun “Türkiye’de ManageEngine” adlı konuşmaları ile devam etti.

Etkinlikte ayrıca Vitel ManageEngine Teknik Müdürü Adem Öztemel “Yeni Normalde ManageEngine Çözümleri ile Merkezi Yönetimi” ve Vitel Pre-sales Ekip Lideri Emrah Akdeveci “Covid-19’un getirdiği düzende Son Kullanıcı Güvenliği Çözümleri” sunumlarını konuklar ile paylaştı.

ManageEngine Desktop Central ürünüyle ilgili olarak başarı hikayelerini paylaşan ATA Teknoloji Platformları (ATP) Dijital Operasyon & Proje Direktör Murat Erman ve Dijital Operasyon Müdürü Bülent Cengiz’e, Abdi İbrahim Ağ ve Sistem Uzmanı Burak Toprak’a, Trendyol Sistem Yöneticisi Süleyman Bayır’a, Erciyes Anadolu Holding Sistem Yöneticisi Ali Apak ile etkinliğimize özel panelde sorularımızı yanıtlayan ITHero Kurucu ve Danışmanı Çağlayan Aydın’a, Educore Kurucu ve Danışmanı Erman Taşkın’a ve Intelegon Kurucu ve Danışmanı Mehmet Karnak’a ve Leadpro Kurucu ve Danışmanı Serkan Uzuner’e teşekkürlerimizi sunarız.