Haftanın Yıldız Ürünü: SpeedFusion Engine!

Dünya’nın En Küçük SD-WAN Platformu!

SpeedFusion Engine, üzerinde iki adet LTE (4G) Modemi ve bir adet WAN Ethernet arayüzü ile üç underlay bağlantısı üzerinden “Bonding” yapabilme olanağı sağlar.

 

SF Engine, ultra kompakt boyutları (75 x 83 x 42 mm) ile  Kiosk, IP Kamera, Mobile Çanta, Otonom UAV, Otonom Vehicle gibi ortamlarda mükemmel bir seçenek sunar.

SF Engine’i dış ortam cabinet ve panellerinde rahatça kullanabilirsiniz. -40° – 65°C ortam sıcaklığında, %15 – %95 yoğuşmasız nem aralığındaki ortamlarda çalışabilir. Fansız dizaynı ile endüstriyel tasarıma sahiptir.

 

Sahada yüzlerce SF Engine ünitenizi nasıl merkezi olarak yönetebilir, konfigüre edebilir ve monitor edebilirsiniz? Burada da, Cloud Tabanlı yönetim sunan Incontrol devreye girmektedir; dilerseniz On-Prem yönetimi de mümkündür.

Ses ve video gibi realtime trafik mi aktarıyorsunuz? Sizin için gecikme olmaması ve paket kaybı olmaması çok önemlidir. SF Engine buna nasıl çözüm sağlar?

 

1- İki LTE link arasından, gecikme ve paket kaybı bilgilerini dinamik olarak izleyerek en iyisini seçer ve trafiği oradan gönderebilir. Dolayısı ile gecikme (latency) her durumda daha stabil bir grafik izler.

 

2- SF Engine, bir paketi ve kopyasını her iki LTE linkinden de aktararak, paket kayıpsız bir çözüm sunabilir. Bu durumda karşı uca erken ulaşan paket proses edilecektir; diğeri ise çöpe atılacaktır. LTE linklerden birisi o anda düşerse, demek ki paket diğer ayakta olandan gitmiştir ve bu sıfır paket kaybı demektir.