Genetec Etkinliğimiz Sona Erdi

Vitel‘in Distribütörü olduğu, ”Dünya’nın lider güvenlik platformu GENETEC” etkinliğimiz sona erdi.

 

GENETEC, Security Center ismini verdiği platformu ile video izleme, erişim kontrolü, plaka tanıma, ihlal, olay, yangın algılama ve benzeri elektronik güvenlik istemlerini tek platformda ve tek arabirimde kullanıcılar ile buluşturur. Kullanıcıların gelişmiş tek bir ara yüzden izleme ve yönetim yapmalarını mümkün kılan bu sistem, tüm güvenlik görevlerini, iş akışlarını ve konfigürasyon yönetimini tek çatı altında toplayarak, sistem karmaşasının önüne geçer, kullanım kolaylığı sağlar, operatör eğitim sürelerini azaltır ve insan hata-gecikme oranını en alt seviyeye düşürür.

GENETEC, güvenlik sektöründe boy gösteren, en çok tercih edilen kamera üreticileri ve 3. parti yazılımların birçoğu ile entegrasyon çalışmalarını tamamlamış ya da proje bazlı olarak bu entegrasyon geliştirmelerine devam etmektedir.

GENETEC Security Center platformu tümleşik ve bir bütün haldeki 4 ana yazılımdan oluşur;

Vitel Genel Müdürü Sayın Deniz Eşiyok‘un sunumuyla başlayan etkinliğimiz, Genetec Bölge Satış Müdürü Sayın Samim Serdar Demir’in sunumuyla devam etti.

Sırasıyla Genetec Ortadoğu, Türkiye ve Afrika‘dan sorumlu Kamu İş Geliştirme Müdürü Sayın Yannick Herve, Proline IGA Fiziksel Güvenlik Proje Direktörü Sayın Bilginç Işık, Vitel Teknik Danışmanlarından Sayın Gökhan Özkan ve Vitel Kıdemli Danışmanı Sayın Fahri Mehmetoğlu, MasterNet Savunma ve Güvenlik Teknolojileri Genel Müdürü Sayın İbrahim Çal, MasterNET İş Geliştirme Sorumlusu Celal Önen, ATK Güvenlik Limited Şirketi Teknik Satış Direktörü Sayın Zeki Karausta ve Vitel Teknik Satış Yöneticisi Sayın Yiğit Hoşbay konuşmalarını gerçekleştirdiler.

 

Genetec Etkinliğimizde ödül alan firmalar;

En Büyük Proje Ödülü: Proline Bilişim Sistemleri ve Tic. A.Ş. – Bilgin IŞIK

2018’e En İyi Başlayan İş Ortağı Ödülü: ATK Güvenlik Ltd. Şti. – Zeki Karausta

En iyi Entegrasyon İş Ortağı Ödülü: Master Net Savunma ve Güvenlik Teknolojileri – İbrahim ÇAL

Yılın Gelişen İş Ortağı Ödülü: Skytek Sistem Kontrol Yöntemleri Teknolojik Güvenlik Otomasyon Sistemleri – Bahadır BAYSAL