Falcon XDR ile Sektörün Rakipsiz Tehdit Tespiti

“Falcon XDR ile sektörün rakipsiz tehdit tespiti, incelemesi, müdahalesi ve avını sağlayan özellikleri güvenlik sisteminize uygulayacak şekilde genişletin.”

 

Falcon XDR Faydaları

 

  • Bütünleşik ve çok sayıda platformu destekleyen telemetri verisi ile EDR’ı bir sonraki seviyeye çıkarır. Tehdit öğeleri arasındaki korelasyonu genişletir ve karmaşık saldırılara müdahale süresini aşağıya çeker. CrowdStrike’ın benzersiz EDR teknolojisinden, diğer güvenlik çözümlerinizi kapsayacak şekilde yararlanırsınız.
  • Daha önceden gizlenmiş ve aktif bağlantısı olmayan; güçlü, çok platformlu saldırı göstergelerini, alarmları tetikleyecek durumları ortaya çıkararak tehdit analizi ve avcılığını hızlandırır.
  • Tam isabetli ve kapsamlı iyileştirme için güvenlik ekibinin çok aşamalı ve çok sayıda platforma yönelik müdahale metodolojisi oluşturmalarına ve bu işlemleri otomatize etmelerine olanak sağlar.

 

Teknik Özellikler

 

  • Kapsamlı telemetri verisi: Daha önceden güvenlik altyapınızda bulunan başka sistemlerle etkileşimi olmayan sistemlerden telemetri verilerini bir araya getirir ve müdahale edilmesi gereken noktaları ortaya çıkarır.
  • İçerikten bağımsız görünürlük ve avcılık: Falcon XDR’ın log yönetimi olan Humio bileşeni, hızlı hareket eden tehditleri keşfetmenize olanak sağlar. Modern ve içerikten bağımsız mimarisi ile saniyeler içinde gerçek zamanlı görünürlük elde edersiniz.
  • Sürekliliği olan müdahale: Güvenlik altyapınızla sorunsuz çalışacak entegrasyon özelliği ile derinlemesine koruma sağlarken, iki yönlü yönetim ve saldırıları durdurmak için otomasyon elde edersiniz.
  • Türünün en iyi ekosistemi: Gerçek ve kapsamlı XDR elde etmek için güvenlik ekipleri BT sistemleri ve ağlar üzerinden görünürlük elde etmesi gerekir. CrowdStrike, veri paylaşımı yapmak ve evrensel bir XDR şeması oluşturmak için CrowdXDR Alliance’ı oluştururken sektördeki en iyilerle bir araya gelmiştir.