extreme logo white

ExtremeSwitching™ X460-G2 Serisi Switch Ailesi

Öne Çıkanlar Gelişmiş uç erişimi ve toplama için ölçeklenebilir sabit biçimli anahtarlar. 24 ve 48 bağlantı noktalı Gigabit ve çok hızlı Gigabit bağlantısı. Bakır, Fiber ve PoE + modelleri. Ön panelde 4 x 10 Gb SFP + veya 4 x 1 Gb SFP bağlantı noktası İsteğe bağlı VIM modülleri aracılığıyla ek 10 Gb veya 40 Gb uplink bağlantılar 8 üniteye kadar yığınlama 40 Gb veya 160 Gb yığınlama kapasitesi Engellemesiz(Non-blocking), kablo hızında(wire-speed) tasarım Çalışır durumda değiştirilebilir güç kaynakları ve fan modülü. Önden Arkaya veya Arkadan Öne hava akışı. SyncE G.8232 ve IEEE 1588 PTP Zamanlama desteği. Ağ uygulamalarına veya hizmetlerine güvenli, otomatik erişim için rol tabanlı politika ve yapı ekleme Akıllı Yönetim Seçenekleri Güçlü, basit ve güvenli genel veya özel bulut yönetimi için ExtremeCloud IQ Merkezi, birleşik yönetim için Extreme Management Center yetenekleri.

X460-G2 görsel
icon-lockedCreated with Sketch.
Kapsamlı Güvenlik Yönetimi

Rol tabanlı politika ve ana bilgisayar bütünlüğü uygulaması ve kimlik yönetimi. Ağda ayrıntılı güvenlik politikaları sağlamak için Evrensel Bağlantı Noktası Dinamik Güvenlik Profilleri

icon-layers Created with Sketch.
Esnek Bağlantı Noktası Yapılandırması

X460-G2, esnek bağlantı noktası yapılandırmaları sunar. X460-G2 10G uplink’lere sahip 24 bağlantı noktalı bakır modellerinde 8 adede kadar fiber GbE bağlantı noktası ve 20 GbE bakır bağlantı noktası bulunabilir. 1 Gb uplink’lere sahip X460-G2 24 bağlantı noktalı bakır modeller, 20 Gigabit Ethernet bağlantı noktasıyla 12 adede kadar SFP bağlantı noktası veya 24 bakır GbE bağlantı noktasıyla sekiz SFP bağlantı noktası sağlayabilir.

icon-video Created with Sketch.
Yüksek Performanslı Yığınlama

Sekiz adede kadar X460-G2 anahtarı, üç farklı yığınlama yöntemi kullanılarak yığınlanabilir: SummitStack, SummitStack-V ve SummitStack-V160.