extreme logo white

ExtremeSwitching™ X450-G2 Serisi Switch Ailesi

Öne Çıkan Özellikler ExtremeXOS işletim sistemiyle ölçeklenebilir kenar anahtarları. 24 bağlantı noktalı veya 48 bağlantı noktalı Gigabit Ethernet bağlantısı. Bakır ve PoE + modelleri. Ön yüz plağında 4 x 10 Gb SFP + uplink bağlantı noktaları Tüm modeller için arka panelde yerleşik 21 Gb/sn yığınlama bağlantı noktaları (SummitStack-V84) Önden Arkaya hava akışı. Modüler PoE güç kaynakları. Çalışır durumda değiştirilebilir fan modülü ve PoE güç kaynakları. Tüm konfigürasyonlar engellemesiz (Non-blocking) ve tam çift yönlü (Full duplex). Ağ uygulamalarına veya hizmetlerine güvenli, otomatik erişim için rol tabanlı politika ve yapı ekleme. Akıllı Yönetim Seçenekleri Güçlü, basit ve güvenli genel veya özel için ExtremeCloud ™ IQ bulut yönetimi. Merkezi, birleşik için Extreme Management Center yönetim yetenekleri.

X450-G2 görseli
icon-layers Created with Sketch.
Ölçeklenebilir, uygun maliyetli uç anahtar ailesi

Rol tabanlı politika ve ana bilgisayar bütünlüğü uygulaması ve kimlik yönetimi. Ağda ayrıntılı güvenlik politikaları sağlamak için Evrensel Bağlantı Noktası Dinamik Güvenlik Profilleri

icon-layers Created with Sketch.
Esnek Bağlantı Noktası Yapılandırması

Tüm modeller, her modelin ön yüzünde 4 adet SFP + 10 GbE bağlantı noktası veya yerleşik 4 adet SFP 1GbE bağlantı noktasıyla donatılmıştır.

icon-video Created with Sketch.
Yüksek Performanslı Yığınlama

Sekiz adede kadar X450-G2 anahtarı, iki farklı yığınlama yöntemi kullanılarak yığınlanabilir: SummitStack-V ve SummitStack-V84. Her X450-G2 birimi, bir QSFP arabirimi aracılığıyla 21 Gigabit yığınlama bağlantı noktasının 2 bağlantı noktasıyla donatılmıştır.