extreme logo white

ExtremeSwitching™ X440-G2 Serisi Switch Ailesi

Öne Çıkan özellikler; Ölçeklenebilir, uygun maliyetli kenar anahtarları 12, 24 ve 48 bağlantı noktalı Gigabit Ethernet bağlantısı Yazılım lisansı ile 10 Gb’ye yükseltilebilen 4 x 1 Gb uplink Uç cihazların elektrikli bağlantısı için PoE / PoE + modelleri SFP ve 100Base-FX fiber model seçenekleri AC ve DC Güç seçenekleri Tıkanmasız, kablo hızında tasarım SummitStack-V aracılığıyla 8 adede kadar 40 Gb yığınlama Ağ uygulamalarına veya hizmetlerine güvenli, otomatik erişim için rol tabanlı politika ve yapı ekleme . Akıllı Yönetim Seçenekleri Güçlü, basit ve güvenli genel veya özel için ExtremeCloud ™ IQ bulut yönetimi Merkezi, birleşik yönetim yetenekleri için Extreme Management Center Kampüs veya özel bulut gereksinimleri için Extreme Cloud Appliance

extreme_x440-g2_1
icon-layers Created with Sketch. EXOS
Ölçeklenebilir, uygun maliyetli uç anahtar ailesi

ExtremeSwitching X440-G2 serisi, sürekli çalışma süresi, yönetilebilirlik ve operasyonel verimlilik sağlayan son derece esnek bir işletim sistemi olan ExtremeXOS tarafından desteklenmektedir. X440-G2 serisi anahtarlar, yüksek performanslı yönlendirme ve anahtarlama, esnek yığınlama, PoE-plus desteği ve kapsamlı güvenlik sağlarken ExtremeXOS’un avantajlarını sağlar.

icon-layers Created with Sketch. icon-layers Created with Sketch. icon-layers Created with Sketch.
Gelişmiş Yönetim Yetenekleri

X440-G2 Serisi kullanımı kolay, ancak güçlü yönetim hizmetleri, belirli ağ uygulamalarına kontrollü erişim için rol tabanlı politikalar içerir. El değmeden provizyon (Zero Touch Provisioning), cihazların otomatik olarak erişim sağlanmasına ve yapılandırılmasına olanak tanıyan bir anahtar özelliğidir. Zero touch provisioning , bağlantı sürelerini de önemli ölçüde azaltır.

icon-video Created with Sketch.
Yüksek Performanslı Yığınlama

Tüm ExtremeSwitching ağ ürünlerinde kullanılan ExtremeXOS modüler işletim sistemiyle ağ çalışmasını basitleştirir ve akıllı Katman 2 anahtarlamayı destekler.