extreme logo white

ExtremeSwitching™ X435 Serisi Switch Ailesi

Öne Çıkanlar Merkez, şube ve küçük yapıda dağınık işletmeler için uygun maliyetli bağımsız anahtarlar 8 bağlantı noktalı ve 24 bağlantı noktalı Gigabit Ethernet bağlantı 4 x 1Gb / 2.5Gb Ethernet uplink bağlantı noktası Uç cihazların elektrik ihtiyacı için PoE / PoE + modelleri Sessiz çalışma için fansız modeller – sınıflar, ofisler veya perakende satış yerleri için ideal PoE anahtarından güç çekebilen sistem – ayrı bir PSU ihtiyacını ortadan kaldırır Non-Blocking , kablo hızında tasarım, Akıllı Yönetim Seçenekleri Güçlü, basit ve güvenli genel veya özel durumlar için ExtremeCloud ™ IQ bulut yönetimi Merkezi, birleşik yönetim için Extreme Management Center yetenekleri

X435-1 görsel
icon-calendar Created with Sketch.
Fansız Çalışma

X435 Serisi anahtarlar, fansız çalışmayı destekler, bu da onları sınıflar, perakende satış siteleri veya diğer gürültüye duyarlı ortamlarda ideal hale getirir.

icon-3dCreated with Sketch.
Esnek PoE

X435’teki standart tabanlı 30W PoE bağlantı noktaları, ek elektrik kablolarına ihtiyaç duymadan IP telefonlar veya kablosuz AP’ler gibi Ethernet bağlantılı uç cihazlara güç sağlayabilir. Hızlı ve sürekli PoE özellikleri, X435 anahtarının yeniden başlatılması sırasında kesintiyi en aza indirirken, güçle çalışan uç aygıtın başlatılmasına da yardımcı olur.

icon-video Created with Sketch.
Fabric Attach

X435 üzerindeki Fabric Attach, Extreme’in kampüs tabanlı Fabric Connect çözümüne bağlantıyı otomatikleştirmek için kullanılabilir. Fabric Attach, el değmeden kenar provizyonu sağlar ve X435’in Extreme Fabric Connect altyapısının sanallaştırılmış hizmetlerinden ve doğal güvenlik özelliklerinden yararlanmasına olanak tanır.

icon-3dCreated with Sketch.
Rol Temelli Policy

X435, ExtremeControl politika yöneticisi aracılığıyla merkezi olarak yönetilen rol tabanlı politikaları destekler. Bu politika çerçevesi, bir kuruluşta var olabilecek belirli operasyonel grupları temsil etmek için ağ yöneticilerine farklı roller veya profiller tanımlama yetkisi verir. Tanımlanan her role daha sonra belirli ağ hizmetlerine veya uygulamalarına kişiselleştirilmiş erişim verilebilir.