extreme logo white

ExtremeRouting™ SLX 9640

Öne Çıkanlar

– 12 x 10 0/40 GbE bağlantı noktasına ve maksimum 24 x 1/10 GbE bağlantı noktasına sahip yüksek yoğunluklu, sabit form faktörlü router.

– Azaltılmış güç ve footprint için kompakt 1U form faktörü

– Ani trafik kalıpları için hemen hemen her ağdaki trafiği işlemek üzere optimum performansı sağlamak üzere 6 GB’lık ultra derin arabellekler.

– IPv4, IPv6, gelişmiş için endüstri lideri Extreme routing sağlar

MPLS/ VPLS, Carrier Ethernet ve VXLAN overlay teknolojisi.

– Rota ölçeği: 5M IPv4 ve 2.5M IPv6’ya kadar.

– Extreme Insight Architecture ile yerleşik ağ görünürlüğü,

gerçek zamanlı izleme, kolaylaştırılmış analiz ve sorun giderme.

– Talep üzerine portları ve talep lisansı ile kapasiteyi etkinleştirmek için esnekliği artırdıkça ödeme.

– Çalışırken değiştirilebilir modüler güç ve fanlar.

– AC ve DC güç kaynağı seçenekleri.

 

WAN Edge için Yüksek Performanslı Sabit Yönlendirici, İnternet Border Yönlendirme, Servis Sağlayıcı ve Kurumsal Veri Merkezlerinde Ara Bağlantı

Bulut hizmetleri, HD video akışı, Nesnelerin İnterneti (IoT) ve milyarlarca cihaz için artan mobil veri kullanımının standart hale gelmesiyle kuruluşların iletişim ve iş yapma biçimlerini modernize etmesi gerekiyor. Dijital dönüşüm iş ortamlarını yeniden şekillendirirken, kuruluşlar giderek artan bir şekilde şirket içi, özel ve hibrit buluttan çeviklik, ölçek, güvenlik, güvenilirlik ve maliyet gereksinimlerine hitap etmek için tam çoklu bulut mimarilerine doğru genişliyor.

 

SLX 9640, ağ bant genişliği, cihazlar ve hizmetlerdeki çoklu büyümeyi ele almak için gereken ölçeği ve performansı uygun maliyetli bir şekilde sağlamak üzere tasarlanmıştır. Esnek mimari, kayıpsız iletme için derin ara belleğe alma gerektiren İnternet sınırı, daraltılmış sınır yönlendirme ve veri merkezi ara bağlantısı gibi çeşitli dağıtım seçeneklerini destekleyen optimum işlemler için tasarlanmıştır. Ek olarak, SLX 9640, Extreme Insight Mimarisi üzerine inşa edilen yenilikçi ağ otomasyonu ve görünürlük yapısıyla dijital kuruluşların artan çeviklik ve analitik ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olur.

extreme_SLX 9640
icon-3dCreated with Sketch.

İnternet Ölçeği, Ultra Derin Buffer, MPLS ve EVPN ile Esnek Sınır Yönlendirme

SLX 9640, en zorlu servis sağlayıcı ve kurumsal veri merkezleri ve MAN/WAN uygulamaları için amaca yönelik olarak tasarlanmış, uygun maliyetli bir çözüm sağlayan çok güçlü bir kompakt derin arabellek İnternet sınır yönlendiricisidir. SLX-OS tarafından desteklenen sağlam sistem mimarisi ve dağıtım esnekliği sağlamak için Carrier Ethernet 2.0 ve OAM özelliklerine sahip IPv4, IPv6 ve MPLS/VPLS dahil çok yönlü bir özellik seti sağlar.

icon-lockedCreated with Sketch.

Güçlü Ağ

Güvenliği

Güvenlik, her ağ tasarımı için en önemli husustur. Sınır yönlendiricileri doğrudan ham İnternet trafiğine maruz kalır ve bu nedenle dahili ağlarınıza yönelik kötü niyetli faaliyetlere karşı ilk savunma olabilir. Birden fazla güvenlik katmanına sahip olmak korumayı artırır. Sınır yönlendiricilerinden başlayarak, yönlendirilmiş hizmet reddi saldırılarını (DDoS) azaltmak için BGP FlowSpec ve yönlendiricilerin kendilerinin CPU ve veri düzlemi koruması için gelişmiş erişim kontrol listeleri (ACL’ler) gibi özellikleri kullanabilirsiniz. Bu özellikler, genel çok katmanlı güvenlik stratejiniz için kritik bileşenlerdir.

icon-layers Created with Sketch.

Yüksek Kullanılabilirlik

ve Güvenilirlik

SLX 9640, en gelişmiş yönlendiricilerin gerektirdiği yüksek performans ve güvenilirliği sunar. Kontrol düzlemi ile veri düzlemi ve yedekli güç kaynakları ve fan modülleri arasında net bir ayrım gibi, hem yazılım hem de donanım açısından yüksek kullanılabilirlik için tasarlanmıştır.

icon-cpu Created with Sketch.

Yönetim

SLX 9640 çeşitli şekillerde yönetilebilir. REST, NETCONF yönetim arabirimi veya basit kutu içi yönetim işlevleri, manuel yapılandırma için CLI ile sağlanır. Merkezi yönetim için Extreme Management Center (XMC), kapsamlı bir birleşik yönetim yeteneği sunar. XMC, veri merkezinden uca kablolu ve kablosuz ağlar için kullanıcıların, cihazların ve uygulamaların birleştirilmiş bir görünümünü sağlar.

icon-brainCreated with Sketch.

Modüler, Sanallaştırılmış İşletim Sistemi

SLX 9640, süreç düzeyinde esneklik ve hata yalıtımı sağlayan tamamen sanallaştırılmış Linux tabanlı bir işletim sistemi olan Extreme SLX-OS’u çalıştırır. SLX-OS, gelişmiş anahtarlama özelliklerini destekler ve YANG veri modeli, Python ve NETCONF ile REST API desteği ile yüksek düzeyde programlanabilir. Açık kaynak ve yaygın olarak kullanılan Linux araçlarına erişimin tüm avantajlarını sunan Ubuntu Linux’a dayanmaktadır.

9640_tablo_extreme