extreme logo white

ExtremeAccess Platform 1400 Serisi (XA 1400)

Extreme Fabric Connect teknolojisinin erişimini uzak sitelere genişletmek için tasarlanan ExtremeAccess Platform 1400 Serisi, Fabric Connect VPN yazılımı, uygun maliyetli bir donanım cihazında tam özellikli ağ sanallaştırma yetenekleri sunar. Uzak konumlar için optimize edilmiş ExtremeAccess Platformu, güvenli çoklu hizmet özelliklerini Servis Sağlayıcı WAN veya Public İnternet bağlantılarında küçük siteler için ideal kompakt bir form haline getirir. Kampüs yapısı hizmetlerini şube konumlarına genişletmek için basitleştirilmiş ancak güvenli bir yol sunar. ExtremeAccess Platform 1440 (XA 1440 olarak da bilinir): Bu model, 100 Mbps’ye kadar WAN veriminin gerekli olduğu durumlarda küçük site veya şube uygulamaları için tasarlanmıştır. Bu model 4 çekirdekli bir Intel işlemci, 8 Gb RAM ve 32 Gb Disk Sürücü (SSD) içerir. ExtremeAccess Platform 1480 (XA 1480 olarak da bilinir): Bu model, orta büyüklükteki işletmelerde, Ana (merkez) bina cihaz kullanımında 500 Mbps’ye kadar WAN’ın gerekli olduğu durumlar için tasarlanmıştır. Bu model, 8 çekirdekli bir Intel işlemci, 8 Gb RAM ve 64 GB Disk Sürücü (SSD) içerir.

ExtremeAccess-Platform-1400-Serisi görsel
icon-video Created with Sketch.
Uçtan Uca Birleşik Yapı Ağı

Fabric Connect VPN yazılımıyla etkinleştirilen XA 1400, çözüm erişimini Kampüsten dağıtılmış Şubelere ve hatta Buluta kadar genişleterek müşterilerimizin mevcut Fabric Connect dağıtımlarının değerini artırırken aynı basitliği, güvenliği ve ölçeklenebilirliği tutarlı ve tek tip bir kullanıcı deneyimi ile sağlar.

icon-cpu Created with Sketch.
Esnek, Sanallaştırılmış Çözüm

Extreme, Kampüs anahtarlama çözümümüze güç veren amiral gemisi “Fabric Connect” teknolojisini alıp genel amaçlı bir x86 platformunda tamamen sanallaştırılmış bir şekilde sunmayı başardı. Bu bize, Fabric Connect VPN çözümünün yanında ek Extreme veya üçüncü taraf NFV’leri çalıştırma esnekliği sağlar, böylece müşteriler ağ işlevlerini şubelerinde yerel olarak dağıtabilir.

icon-arrowsshuffle Created with Sketch.
Mikro Segmentleri Uzak Konumlara Genişletir

Geleneksel Siteden Siteye VPN’ler şifreli Veri Güvenliği sunarken, XA 1400 ayrıca Kampüsten Şubeye Güvenli Hizmetler uzantısı sunarak, ek bir koruma katmanı için veri şifrelemenin yanı sıra uçtan uca mikro segmentasyon sağlar.