extreme logo white

ERS 4900 Serisi Switch Ailesi

Ethernet Yönlendirme Anahtarı 4900 ürünleri, donanım performansını ve yazılım kapasitesini en üst düzeye çıkarmak için ağ anahtarlama mimarisi tasarımındaki en son gelişmelerden yararlanır. Bu ürünler, Ethernet Yönlendirme Anahtarı 4000 Serisi için, özellikle değer ve geleceğe hazır esneklik açısından açık bir evrimsel adımı temsil etmektedir ve Etkinleştirilmiş Uç rolü için optimize edilmiştir. Bir ağın birincil amacı, kullanıcıları kendi ağları ile birbirine bağlamaktır. Uygulamalar ve en iyi ağlar bunu güvenilir, verimli ve yüksek derecede çeviklikle yapar. Extreme’in Yapı Tabanlı mimarisi, şirketlere sanallaştırılmış Ethernet Yapısını DataCenter’ın ötesine, ağın en ucuna kadar genişletme gücü vererek kullanıcılar, uygulamalar ve cihazların güçlü entegrasyonunu sağlar.

ERS4900 görsel
icon-layersCreated with Sketch.
Kenar Yapı Network için Akıllı Yığınlama

Ethernet Yönlendirme Anahtarı 4900 Serisi, Ana akım enterprise talepleri için özel olarak optimize edilmiş yeni nesil, yüksek performanslı, zengin özelliklere sahip Ethernet Anahtarı platformlarıdır.

icon-video Created with Sketch.
Extreme Fabric Server Dolabına Bağlanır

Yeni ERS 4900 ürünleri, Fabric Connect yeteneklerini uygun maliyetli, esnek ve güvenilir bir form faktörüne entegre ediyor. ERS 4900’ler bağımsız olarak konuşlandırılabilir veya İstiflenebilir şasi sistemi olarak yapılandırılabilir.

icon-video Created with Sketch.
Verimli enerji

Rakip çözümlere göre enerji açısından ortalama% 36 daha verimli olan enerji tasarrufu işlevi, telefon bağlantısını kesmeden hem Switch hem de IP Phone için güç tüketimini daha da azaltır.