Çin’in Lider Network Çözümleri Üreticisi, Vitel İle Türkiye’de

Ruijie, VİTEL ile Türkiye Network Pazarında İlk 3’ü Hedefliyor;

Çin’in lider ICT çözüm sağlayıcısı Ruijie Networks, Türkiye IT pazarının önemli şirketlerinden VİTEL ile katma değerli distribütörlük anlaşması imzaladı.

Bu anlaşmayla birlikte VİTEL, Ruijie ürünlerinin Türkiye, Almanya, Avusturya, İsviçre, Türkmenistan, Azerbaycan vb. gibi ülkelerde dağıtımının yapılmasına yardım edecek ve müşterilerle yakın ilişkiler kurmak için satış ve pazarlama faaliyetleri yürütecek. Bu iş birliği anlaşması, Ruijie’nin güçlü distribütörlerle çalışarak daha geniş bir pazarı kapsamayı ve etkisini global kapsamda artırmayı hedeflediğini gösteriyor.

VİTEL, Ruijie’nin dinamik gücünü Türkiye’deki ve küresel pazardaki parlak geleceğinden övgüyle bahsederken, Ruijie’nin küresel tedarik zinciri ve yüksek kaliteli sevkiyat ağı sayesinde daha iyi bir marka yaratmak için gereken tüm çabayı göstereceğini belirtti. Ruijie de, son kullanıcıya daha iyi bir hizmet verebilmek, güçlü ve sürekli bir partnerlik için VİTEL’i eğitim, pazarlama ve çeşitli hizmetler konusunda desteklemeye hazır olduğunu açıkladı.

Ruijie, 2018 yılı için küresel pazarda daha da genişlemeye kararlı. Markasının dünya çapında yayılmasını hızlandırmak için güçlü distribütörlerle el ele vermenin önemini vurguluyor.

Ruijie Networks, Çin’in önde gelen ICT çözüm sağlayıcısıdır. 2000’de kurulduğundan bu yana, farklı endüstriler için uçtan uca çözümler sağlamak adına, Bulut Bilişim, SDN, Mobile İnternet, Büyük Veri ve Nesnelerin İnterneti gibi yeni teknolojileri benimseyerek, derinlemesine senaryo odaklı uygulama deneyimi sunuyor. Bu şekilde, tüm endüstrilerin dijitalleşmesine yardım etmiş oluyor.