Kablosuz yüksek hızlı veri uygulamaları için anten çözümleri

NOKTADAN NOKTAYA ÇÖZÜMLER

Talebin Yoğun Olduğu Ortamlar, Talebi Karşılayan Çözümlere İhtiyaç Duyar

 

Cambium Networks tarafından sunulan, etkinliği kanıtlanmış noktadan noktaya (PTP) serisi çözümleri dünya genelinde kullanılmakta, dünyada en yoğun talebe sahip kullanıcılara zorlu ortamlarda hizmet vermektedir. PTP serisi sınıfının en iyisi, gerçek dünyada gösterdiği performans ile resmi ve askeri uygulamalar için mevcut olan FIPS 140-2 onaylı güvenlik sistemi sayesinde her şart ve koşulda sizin için önemli olan her şeye bağlanmanızı sağlar.

Sub 6 Yüksek Kapasiteli Backhaul Veri Aktarımı

DCS & AES şifrelemesine sahip PTP 550/550E – 5 GHz Lisanssız Bant Çözümü

PTP 550 kısa mesafe ve orta mesafe uygulamalarda yüksek hızlı veri aktarımı çözümleri için gigabit kapasite ihtiyaçlarına yanıt veren, 5 GHz kablosuz alanda çalışan 802.11ac Wave 2 sistemine dayalı bir noktadan noktaya Gigabit veri aktarımı çözümü olup 5 GHz bant üzerinde ARQ ve asimetrik ayrık kanal birleştirme özellikleriyle 1,36 Gbps'ye kadar veri aktarım hızı sunar. Her bir PTP 550 radyo, sağlam IP66/67 sınıfı metal gövde içinde korumaya alınmış olup olumsuz koşullara ve güneş ışınlarına karşı korumalıdır.

PTP 670

PTP 670 sistemleri tek bir radyoda 4,9 GHz ile 6,05 GHz arasında çok bantlı esneklik sunar ve 5 MHz ile 45 MHz arası kanal boyutlarında çalışır

Poynting markası ve ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.