BTvizyon Bursa Etkinliği’nde yeni ürün ve çözümler

İnterpromedya tarafından düzenlenen BTvizyon Bursa etkinliği 25 Ekim Perşembe günü Bursa Hilton Hotel de gerçekleştirildi. Etkinlikte; bilgi teknolojilerine ilişkin yenilikler, deneyimler ve bilgi birikimleri paylaşıldı.

 

Vitel, BTvizyon Bursa etkinliğinde Aerohive Kablosuz İletişim Çözümleri, ManageEngine Sistem Yönetim  Yazılımları, Moxa Endüstriyel Network  Çözümleri  ve Vidyo Konferans Çözümlerini  tanıttı.

Deloitte Technology Fast 500™ araştırmasına göre 2007-2011 yılları arasında Kuzey Amerika’da en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri sıralamasında 5. sırada yer alan lider kablosuz ağ çözümü üreticisi Aerohive, “Distributed Intelligent Architecture” teknolojisi (Mesh Controller Teknolojisi) ile son 4 yılda 445 kat büyüme göstermiştir.

Dünyada 60.000‘in üzerinde firma BT yönetimi için ManageEngine çözümlerini kullanmaktadır. Infotech araştırma grubunun yaptığı “Vendors Landscape: Systems Management” adlı çalışmaya göre Sistem Yönetim Yazılımları sıralamasında ManageEngine; dördüncü sırada yer almaktadır. ManageEngine, BT pazarına IT servis, sistem, ağ ve operasyonel süreç yönetimi tarafında çözümler sunulmaktadır.

Moxa’nın taçlandırılmış önemli başarılarından bazılarını, 2009 yılında kazandığı ayın ürünü ödülü, 2008 ve 2009 yıllarında en iyi 100 endüstriyel ürün listesinde yer alan ürünlerine verilen ödüller,2004-2010 yılları arasında kazandığı sayısız dizayn ödülü,2007 yılında mühendislerin seçimi ile kazandığı en faydalı ürün ödülü, 2007 de yılın ürün yarışmasında finale kalma başarısı şeklinde sıralamamız mümkün.  Moxa özel durumlar için özel olarak tasarladığı ve üzerinde çalıştığı projeler sayesinde, üretici bir firma olmanın ötesinde global bir çözüm markası haline gelmiştir.

Vidyo benzersiz bir video konferans çözümüdür. İletişimi güçlendirirken zamandan da kazandıran Vidyo, benzerlerine göre çok ekonomik ve çok kullanışlı bir video konferans çözümü olarak öne çıkmaktadır.