HiveOS Ağ İşletim Sistemi

HiveOS Ağ İşletim Sistemi

Bütün Aerohive cihazları, zengin özelliklere sahip HiveOS Cooperative Control mimarisini destekler. HiveOS; gruplar halinde ya da işlevselliği hızlı bir dolaşım gibi sağlayan ‘’hives’’ (kovanlar) şeklinde organize etmek için Aerohive cihazları sağlar. Kullanıcı tabanlı erişim kontrolü ve tüm duruma özel güvenlik duvarı politikalarını verir. Bununla birlikte; ek güvenlik ve RF ağ özelliklerini, merkezi ya da özel denetleyiciye ihtiyaç duymadan sağlar.

  HiveOS Wi-Fi Özellikleri:

  HiveOs Wi-Fi özellikleri; denetleyiciye ihtiyaç duymadan SLA uyumu, şebeke yönetimi ve dahili spektrum analizi dahil, önde gelen kablosuz ağ özelliklerine, ev sahipliği yapar.

  HiveOS Yönlendirme Özellikleri:

  HiveOS Yönlendirme özellikleri; tam katman 3 IPsec VPN tünelleri, 802.11 işlevselliği, patent- bekleyen Bulut Proxy güvenlik hizmetleri ve granüler Ağ akış- tabanlı güvenlik duvarı yeteneklerini de içeren; teleworker ve şube ofislerinizin ihtiyaç duyduğu sıfır – temas dağıtım modelleri ile tüm uzak ofis ağ işlevselliğini sağlamak için Aerohive şube yönlendiricileri sağlar.

  HiveOS Aktarma Özellikleri:

  HiveOS Switching; kimlik tabanlı yönlendirme, 802.1X güvenlik özellikleri ve içeriğe dayalı politika uygulaması ile birleşik kurumsal – sınıf aktarma işlevselliği sağlar.

  ×
   

  İhtiyacınıza en uygun
  video konferans
  çözümlerini keşfedin!