Aerohive Network-as-a-Service (NaaS)

Aerohive Network-as-a-Service (NaaS); ağ altyapısı ve hizmetleri için bulut- etkin bir pay-as-you-go (borçlanma olduğu anda ödeme yapma) tedarik modeli sağlar. Tıpkı HiveManager Online gibi bulut tabanlı bir Software-as-a-Service (SaaS) gibi kullanılabilirdi; şimdi Aerohive ağından Branch on Demand çözümünüz de, bir abonelik olarak kullanılabilir. Program şu anda Şube Yönlendirici ve Bulut VPN Yönlendirici içerir. Teleworker, home-shoring ve mikro- şubeleri destekleme ihtiyacı; sitelerin 100lerce veya 1000lerce ekipmanının dağıtımını gerektirir. Bu çalışanların sayı ve yerleri; uzun- dönemli sermaye teçhizat alımları ve envanter yönetimini masraflı ve riskli bir hale getirerek dalgalanma yaratacaktır. Aerohive NaaS ile endüstrinin önde gelen bulut- etkin mimarisini birleştirerek bu özellikleri sağlar: Uzun vadeli taahhütler yoktur; yalnızca 1 yıl şartlı. Dağıtımları basitleştirmek için; üretim, bulut yönetimi, güncelleştirmeler ve teknik desteği içeren komple paketler Masrafsız ola

  • Pay-as-you-go (borçlandığın anda ödeme yapma şekli) abonelikleri; CAPEX (sermaye harcamaları) olmadan şube yönlendiricilerinin esnek dağıtımını sağlar.
  • 1 yıllık kısa abonelikler taşıma ve envanter yönetim maliyetlerini en aza indirir.
  • Alım ve dağıtım sürecini kolaylaştıran destekler, üretim ve yönetimi içeren komple paketler
  • Düşük TCO (toplam sahip olma maliyeti) için; kısa dönemli yer ve çalışanlar için abonelikler ile uzun dönemli yüklemeler için kalıcı alımları karıştırın.
  • Nasıl satın almış olursanız olun, aynı yenilikçi Branch on Demand ürünü ve aynı kolay yükleme
  • NaaS ve aboneliği olmayan cihazları aynı, sezgisel HiveManager Online arayüzünü kullanarak yönetebilirsiniz.
×
 

İhtiyacınıza en uygun
video konferans
çözümlerini keşfedin!