Aerohive Networks Halka Açıldı.

43975323_

Aerohive artık halka açık bir şirket haline geldi.

 

Aerohive artık halka açık bir şirket haline geldi. Aerohive’ ın hisseleri 28 Mart 2014 Cuma gününden bu yana NYSE’de (Newyork Stock Exchange/New York Borsası) işlem görmeye başladı.
Kablosuz teknolojiler alanında tanınmış ve liderlik için mücadele eden Aerohive’ ın Türkiye Distribütörü VİTEL A.Ş. olarak temsil ettiğimiz bu markamızın artık halka açık bir şirket olduğu haberini paylaşmaktan ötürü son derece gururlu ve mutluyuz! Aerohive’ın hisseleri “HIVE” başlığı altında işlem görmeye başladı.

 

Aeroihive geçen yıldan bu yana global partnerleri ile beraber mevcut referans listesine 13.000 yeni müşteri katarken bir önceki yıla oranla %50 büyüme hızı yakalamıştır.  %100 kanal yapısı ile gelişen bir üretici olan Aerohive Türkiye’deki partneri VİTEL’e de son derece güvenmekte ve ülkemiz pazarındaki çalışmalarına VİTEL ile beraber yön vermektedir.
Aerohive, uzun dönemli sürdürülebilir gelişimi için iş ortaklarına ve en önemlisi de ürünlerini tercih eden müşterilerinin işlerinin artışına fokus olmuştur. Bu düstur ile yoluna devam eden Aerohive günümüzde önemli bazı fırsatları pazara sunmaktadır. Özellikle perakende ve eğitim sektörlerine sağladığı kablosuz iletişim teknolojisi avantajları bu sektörlerdeki Aerohive çözümlerini dinleyen her firmanın ilgisini çekmektedir. Zira “kitapsız, mobil cihazların kullanımını ön gören eğitim” anlayışına uygun öğretmenin kontrolündeki öğretim sınıflarına sahip bir öğretim kurumu ile gelişmiş sezgisel taramalar kullanarak müşterisinin davranışlarını analiz edebilen Wi-Fi ağa sahip perakendeciler hep Aerohive müşterileridir.
İşte bu  ve benzeri nedenlerle bu gün Dünya’nın en önde gelen saygın ve en büyük borsaları arasında yer alan NYSE’de işlem görme koşullarını yerine getirebilen Aerohive Networks’un bu başarısının arkasındaki taşlardan biri olmaktan gurur duymaktayız.
Aerohive’ın sadeleştirilmiş, birleşik kurumsal mobilite platformundan yararlanan her kurum yeni nesil, güvenilir ve “bulut” teknolojisinin avantajlarını kullanırken bir yandan da avantajlı maliyetlerle “kablosuz ağ” imkanlarına sahip olur. Bu durum özellikle yaygın şube ağına veya geniş alanlara yayılan kuruluşlara iletişim teknolojileri anlamında ciddi imkânlar sağlar. Tıpkı NT Mağazacılık, Saint Benoit Koleji, VEPA, İSBAK gibi…
Detay için: http://blogs.aerohive.com/blog/the-enterprise-wireless-networking-blog/a-big-day-at-aerohive-hive-is-open-on-nyse