ADManager Kritik Güncelleme 12.01.17

NOT : Patch’i geçmeden önce ADManager Plus versiyonunuzun 6540 olduğundan emin olunuz. Değilse 6540’a yükselttikten sonra aşağıdaki işlemlere başlayınız.

 

Patch’i indirmek için  bu linki tıklayınız.

1. ADManager Plus uygulamasını durdurunuz. ( Başlat -> Programlar -> ADManager plus -> Stop ADManager plus )
 
Eğer uygulama Windows servisi üzerinde çalışıyorsa  “services.msc” -> stop ManageEngine ADManager plus service.
 
Orijinal dosyanın yedeğini alınız.
 
1. “AdventNetADSMClient.jar ve AdventNetADSMServer.jar” dosyalarının yedeğini belirtilen dizinden alınız. “<Installation directory>\ManageEngine\ADManager plus\lib”
 
2. “security.xml” dosyasını  “<Installation directory>\ManageEngine\ADManager plus\webapps\adsm\WEB-INF\security\” dizininden başka bir alana yedeğini taşıyınız.
 
3. “web.xml” dosyasını “<Installation directory>\ManageEngine\ADManager plus\webapps\adsm\WEB-INF\” dizinden başka bir alana alınız.
 
4. “AdventNetADSMJspClient.jar” dosyasını “<Installation directory>\ManageEngine\ADManager plus\webapps\adsm\WEB-INF\lib” dizinden başka bir alana alınız.
 
5. Move “android_logo_login.gif ve iphone_logo_login.gif” dosyalarını”<Installation directory>\ManageEngine\ADManager plus\webapps\adsm\images\” dizinden başka bir alana alınız.
 
Yeni dosyarı yerleştiriniz.
 
1. “AdventNetADSMClient.jar ve AdventNetADSMServer.jar” dosyalarını “<Installation directory>\ManageEngine\ADManager plus\lib” dizinine kopyalayınız.
 
2. “security.xml” dosyasını  “<Installation directory>\ManageEngine\ADManager plus\webapps\adsm\WEB-INF\security\” dizinine kopyalayınız.
 
3. “web.xml” dosyasını “<Installation directory>\ManageEngine\ADManager plus\webapps\adsm\WEB-INF\” dizinine kopyalayınız.
 
4. “AdventNetADSMJspClient.jar” dosyasını “<Installation directory>\ManageEngine\ADManager plus\webapps\adsm\WEB-INF\lib” dizinine kopyalayınız.
 
5. “android_logo_login.gif ve iphone_logo_login.gif” dosyalarını “<Installation directory>\ManageEngine\ADManager plus\webapps\adsm\images\” dizinine kopyalayınız.
 
6. ADManager Plus  ( Başlat -> Programlar -> ADManager plus -> Start ADManager plus )
 
Eğer uygulama Windows servisinde çalışıyorsa ,  “services.msc” -> start ManageEngine ADManager plus service.


 

ManageEngine

Demo talepleriniz için

 

ManageEngine

Demo talepleriniz için