ADAudit Plus ile Çalışanların Verimli Çalışma Saatlerini Ölçme

Bir işletmenin kârlılığını etkileyen önemli bir faktör, “gerçek çalışma saatleri”, yani çalışanların normal bir iş gününde verimli bir şekilde harcadığı süre. Ancak, birçok şirketin yaptığı gibi zaman çizelgelerini kullanarak aktif çalışma süresini ölçmek, çalışanlar için zahmetlidir ve çalışanlar kendi saatlerini kendilerinin raporladığı için işverenlere doğru bilgi vermeyebilir.

ADAudit Plus, çalışanların iş istasyonlarında ne kadar zaman harcadıklarını anlamak isteyenler için vazgeçilmez bir araçtır. ADAudit Plus, kullanıcı etkinliğinin genel bir resmini çizmek için oturum açma ve oturum kapatmalarını izler; ancak bilgisayarlarını hiç kapatmayan kullanıcılar için, ADAudit Plus ayrıca ekran koruyucu çağrılarını / görevden atmaları, konsol kilitlerini / kilidini açar ve uzak oturum bağlantılarını / bağlantı kesmelerini izler.Başka lokasyonlarda çalışanları olan işverenler için ise ofisten uzaklaştığından emin olabilirler.

ADAudit Plus ile işverenler:

  • Çalışanların katılımını
  • Zaman çizelgelerini kullanmadan çalışanların gerçek çalışma saatlerini (boşta kalma süresi hariç) takip edin.
  • Ekiplerin nasıl çalıştıklarını daha iyi anlamak yoluyla performansı artırın.
  • Sıradışı oturum açma sürelerini izleyerek kötü niyet olasılıklarını tespit edin.
  • Güvenlik denetimleri sırasında belirsizliği azaltmak için, işe giriş / çıkış saati ile ilgili kullanıcıya özel bilgi edinin.