3G ve 4.5G Çözümleri

3G ve 4.5G Çözümleri

Peplink’in MAX serisi mobil routerları cellular bağlantı gereken heryerde en iyi çözümü sağlamaktadır. Otobüslerde WiFi hizmeti vermek, gemilerde GSM ve Uydu bağlantılarını eş zamanlı veya yedekli kullanabilmek, sabit hat olmayan noktalarda yüksek hızlı bağlantı sağlamak, 3G/4.5G yedeklilik ve bunun gibi birçok uygulama alanında Peplink MAX serisi ile en iyi çözümleri sağlamaktayız.

Tüm modeller endüstriyel olup FCC, CE, RoHS, E-Mark, Shock and Vibration Resistance, Railway Applications (EN 50155), Electromagnetic Compatibility sertifikalarına sahiptir. Bu sayede motorlu taşıtlarda, tirenlerde, gemilerde ve endüstriyel ortamlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ayrıca cihazlar -40°C ile +65°C arası sıcaklıklarda çalışabilmektedir.

Tek 3G/4.5G modemli modellerin yanı sıra 2 veya 4 modemli modeller de bulunmaktadır ve bu cihazlar tüm hatları eş zamanlı kullanarak yüksek hızlı ve daha stabil bağlantı sağlayabilmektedir.

SpeedFusion teknolojisi sayesinde aynı veya farklı operator bağlantıları birleştirilerek yüksek hızlı bağlantı elde edilebilir ve hatlar yedeklenebilir.

Tüm MAX modelleri endüstriyel olup FCC, CE, RoHS, E-Mark, Shock and Vibration Resistance, Railway Applications (EN 50155), Electromagnetic Compatibility sertifikalarına sahiptir. Bu sayede motorlu taşıtlarda, trenlerde, gemilerde ve endüstriyel ortamlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ayrıca cihazlar -40°C ile +65°C arası sıcaklıklarda çalışabilmektedir.

Tüm modellerde her 3G/4.5G modem için çift SIM kart girişi bulunur, bu sayede tek modem üzerinde bile iki SIM kart ile operator yedekliliği veya kota artırımı sağlanabilir. 2 3G/4.5G modemli modellerde toplam 4 SIM kart girişi, 4 3G/4.5G modemli modellerde ise toplam 8 SIM kart girişi bulunur. 

GPS özelliği sayesinde cihazlar konumlarını rapor edebilir ve merkezi yönetim sistemi Incontrol2 üzerinde tüm cihazlar takip edilebilir, geçmiş rotaları incelenebilir ve bu rotalar üzerindeki hızları, 3G/4.5G sinyal seviyeleri görülebilir. Ayrıca cihazlar GPS verilerini third party araç takip uygulamalarına da aktarabilir.

Terminal blok sayesinde gün girişleri güvenli şekilde bağlanıp sabitlenebilir. Ayrıca bazı modellerde terminal blok üzerinden seri bağlantı yapılabilir ve uzak lokasyonlarda M2M cihaz bağlantısı sağlanabilir.